Banners

VLOŽIT NOVOU

Reference

 • Renáta Sypěnová

  Montéři přijeli ve smluvený čas, komunikovali ohledně prašnosti - zakrytí vybavení RD. Montáž byla rychlá, schody vypadají velmi dobře a kvalitně. Domluva s asistentkou na jedničku! Ochota, informace, zaměření, cenová nabídka, sjednání termínu vše naprosto 100%! Děkujeme ;)

  Rychlost

  Spolehlivost

  Cena

  Celková spokojenost

 • Blanka

  Maximální spokojenost,skvělá domluva a kvalita práce na hodně vysoké úrovni . 31.3.2019 jsem našla firmu na netu a 12.4.2019 už jsme po schodech chodili . Montáž trvala pouhé 2,5 hodiny . Za mě můžu jen doporučit .

  Rychlost

  Spolehlivost

  Cena

  Celková spokojenost

 • Anna Hudcová

  Spokojenost maximální!. Domluva po telefonu skvělá a poté i osobní. Na vše mi bez problémů odpověděli. Zaměření proběhlo v pořádku, příjemní lidé. Po zaměření do 3 týdnů na svém místě. Chlapi montovali schody cca 2 a půl hodiny. Byli velmi ochotní a šikovní. Doporučuji, zvolila jsem dobře.!

  Rychlost

  Spolehlivost

  Cena

  Celková spokojenost

 • Tibor Čureja

  Vše proběhlo ok,tak jak bylo domluveno mohu jen doporučit.

  Rychlost

  Spolehlivost

  Cena

  Celková spokojenost

 • Zbyněk Hurbiš

  Rozhodovali jsme se pro nové schodiště a prošli spoustu firem a fotek na netu a los padl na ty, které byly pro nás nejpěknější, cenově nejdostupnější a očividně i nejpevnější. Jsou to schody od této firmy a jsme rádi, že jsme tak učinily. Telefonická domluva o zaměření výborná, termín klapl a bylo vidět, že to chlapi nedělají poprvé, profici. A to samé musím říct a hlavně pochválit montéry, rychlé, čisté a přesné. Od prvního telefonátu o zaměření po samotnou montáž a používaní schodiště uběhlo asi 14 dní. Není co vytknout, děkujeme a doporučujeme všem nerozhodným.

  Rychlost

  Spolehlivost

  Cena

  Celková spokojenost

AKTUÁLNĚ: